logo

AKTUALITY

Koupaliště Na Úpě zahajuje letošní sezónu tradičním pálením čarodejnic 30. dubna 2017

Rok se s rokem sešel a my bychom Vás opět chtěli pozvat na již tradiční akci na Starém koupališti Na Úpě :-). Věříme, že se počasí umoudří a společně si užijeme zábavy. Po dlouhých zimních měsících se na Vás celý tým Říčních a slunečních lázní moc těší a tímto dnem i oficiálně zahajujeme sezónu 2017 :-)

Koupaliště Na Úpě zahajuje letošní sezónu tradičním pálením čarodejnic 30. dubna 2017

Uspořádejte svatbu či rodinnou oslavu na našem koupališti!

Koupaliště Na Úpě s nedávno vybudovanou restaurací je ideálním místem pro pořádání svateb, narozeninových oslav, firemních večírků a dalších akcí. Restaurace má kapacitu 90 osob, venkovní kryté posezení pojme až 100 osob. Jsme schopni zařídit lehké občerstvení či venkovní grilování prasete i celé svatební menu. Navíc si u nás můžete užít spoustu zábavy jak na venkovních sportovištích, tak i ve vodě. Využijte možnost uspořádat neopakovatelnou párty v našem areálu.

Léto volá k zastávce na - čeká na vás nové rychlé občerstvení s posezením a širokou nabídkou jídel!

I v letošním roce pokračuje postupná rekonstrukce starého koupaliště. Zbudovány byly nové přístupové cesty, oplocení a hlavně nové rychlé občerstvení! Můžeme vám tak nabídnout ještě širší paletu občerstvení jako jsou domácí polévky, řízek, kotleta, krkovice či tortila! Využijte našeho areálu k zastavení na cyklovýletě, oslavě narozenin či si jen tak přijďte užít krásného přírodního prostředí s možností sportovních aktivit a dobrého jídla a pití.

Pálení čarodejnic 30. dubna 2015 otevírá letošní sezónu na Starém koupališti Na Úpě

Srdečně vás zveme na pálení čarodejnic, které proběhne ve čtvrtek 30. dubna 2015 od 18:00 na Koupališti Na Úpě v Jaroměři. Kromě tradičního opékání buřtů na vás čekají souteže o nejlepší čarodejnici, nejdelší nos a nejlepší koště. Vítěze odměníme! Dále na vás čeká kouzelnické vystoupení a večerní taneční zábava s čarodejnickou party. Omamných nápojů a lektvarů bude dostatek!

DENÍK: Koupališti na Úpě by se mohla vrátit sláva

V roce 2013 začala společnost Říční a sluneční lázně Na Úpě od města pronajímat prostor starého jaroměřského koupaliště na řece. S prostorem má velké plány a chtěla by říčnímu koupališti vrátit jeho zašlou slávu.... >> čtěte více

ČESKÝ ROZHLAS: Říční a sluneční lázně v Jaroměři fungují už 80 let a mění se před očima

Pohádka českého severovýchodu. Tak se říkávalo Říčním a slunečním lázním na řece Úpě v Jaroměři. Po otevření městského bazénu v osmdesátých letech se mezi lidmi víc ujalo označení staré koupaliště. A právě to staré koupaliště, které bylo jako lázně otevřené už v roce 1934, se teď mění před očima. I když v tom, proč ho místní rádi navštěvují, zůstává už desítky let stejné..... >> čtěte více

V KVĚTNU 2014 JSME OTEVŘELI ZBRUSU NOVOU RESTAURACI

V areálu Koupaliště na Úpě jsme pro Vás otevřeli novou klubovou restauraci. Těšit se můžete na točené pivo Krakonoš a Kozel, točenou malinovku a bohatou nabídku občerstvení.

PROHLÉDNĚTE SI PLÁNOVANOU REKONSTRUKCI KOUPALIŠTĚ NA ÚPĚ

Zajímá Vás co se děje na "starém koupališti" v Jaroměři? A co se chystá v následujících letech?
Prohlédněte si plánovanou rekonstrukci areálu koupaliště na Úpě, kde na Vás čeká celá řada aktivit a překvapení.
Labská stezka