logo

KLUBOVÁ RESTAURACE V JAROMĚŘI jako stvořená pro firemní akce, setkání či oslavy

Na jaře 2014 jsme pro Vás otevřeli novou prostornou klubovou restauraci na kraji Jaroměře, kterou můžete využít pro pořádání soukromých i firemních oslav a akcí. Areál Koupaliště na Úpě v Jaroměři je totiž ideálním místem, kde můžete spojit relax v přírodě se sportovním vyžitím. Již nyní se můžete těšit z volejbalu, nohejbalu, rybaření či cyklistiky. Dále si u nás můžete zahrát stolní tenis, šipky, kuželky, kulečník či pétanque. V budoucnu bude k dispozici i fotbalové hřiště.

Nachystali jsme pro Vás bohatou nabídku nápojů a občerstvení:

  • Pivo Krakonoš a Kozel, točená malinovka a další alkoholické i nealkoholické nápoje.
  • Klobása, párek v rohlíku, kuřecí nugetky, vepřový i kuřecí řízek, smažený sýr, bramboráčky, hranolky, utopenec.
  • Zmrzlina a nanuky.

V restauraci je dostupné wi-fi připojení, dále je k dispozici jukebox a veliká televize, kde lze shlédnout různé sportovní přenosy. Restaurace má kapacitu pro 90 osob, venkovní kryté posezení pojme až 100 osob.
Při pronájmu restaurace pro soukromou oslavu či akci je možné grilování Vámi doneseného masa za předpokladu, že my se postaráme o nápoje.

Otevírací doba:   PO-ČT 12:00-22:00,   PÁ 12:00-24:00,   SO 10:00-24:00,   NE 10:00-22:00

Telefon: +420 777 594 574 (Kamil Mach)Koupaliště Na Úpě s nedávno vybudovanou restaurací je ideálním místem pro pořádání svateb, narozeninových oslav, firemních večírků a dalších akcí. Restaurace má kapacitu 90 osob, venkovní kryté posezení pojme až 100 osob. Jsme schopni zařídit jak lehké občerstvení či venkovní grilování prasete, tak i celé svatební menu.

Sportovní a relaxační areál Koupaliště na Úpě Jaroměř těží také ze skvělé dopravní dostupnosti v blízkosti silnice E67 (Hradec Králové - Náchod), najdete zde také dostatek místa pro parkování. Koupaliště leží na cyklistické Labské stezce, což přímo vybízí k výletům do okolí. Další velikou výhodou bude možnost ubytování v chatkách či ve vlastních stanech přímo v areálu starého jaroměřského koupaliště.Letos jsme otevřeli nové rychlé občerstvení . Můžeme vám tak nabídnout ještě širší paletu dobrot jako jsou domácí polévky, řízek, kotleta, krkovice či tortila! Zastavení u nás je ideální nejen pro cyklisty - stojanů máme dost a toalety čisté!O letních víkendech pořádáme řadu koncertů různých hudebních žánrů. Sledujte aktuality na našem Facebooku.
Labská stezka